Kurumsal

Kurumsal
Paylaş:

Kurumsal

EGEM METAL, birikimli bir iş dünyasına aynı zamanda kara, hava ve deniz yollarının kesişiminde konumlanan, sanayi bölgeleri ve serbest bölgeler ile desteklenmiş güçlü sanayi ve kentsel altyapı olanaklarına sahip İzmir ilinde 2005 yılında kurulmuştur

EGEM METAL, sorunsuz hizmet ile kazanmış olduğu güveni zedelememek için kaliteden ödün vermeyen şirket politikasıyla yoluna devam ederken, ticaret hayatındaki 30 yılı aşkın tecrübesi ve üstün hizmet ve kalite anlayışı ile sunduğu geniş ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek profil üretiminde güvenilir bir tedarikçi olmanın yanı sıra; talep edilen cins, ebat ve kalitede Galvaniz , DKP, HRP, Siyah ve Boyalı Sac, her ölçü ve kalınlıkta Sekizgen Tambur Borusu tedariği, Boy Kesme, Trapez Çekme, Saç Dilme işlemlerini müşterilerinin hizmetine sunmaya başlamıştır.

Misyonumuz, ticarette 30 yıllı aşkın deneyime sahip bir ekiple en iyi hizmet ve kaliteyi müşterilerimize sağlayarak, sizlere dürüstlük ve sadakatle hizmet vermektir. Ayrıca yenilikçi bir şirket olarak müşterilerimizin çıkarlarına olan, hizmet geliştirme anlayışımızı devam ettirmek, sürdürülebilir, yenilikçi ve sorumlu çözümler sunarak, gelişime öncülük etmektir.

Vizyonumuz, sizlere kalite ve hizmeti, dürüstlüğe dayalı şirket kültürümüzün temeliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmak ve sektörde lider olmaktır.

Gelişen yeni hizmet ve ürün çeşitlerimiz yanında; gerek ürün seçimi ve gerekse ihtiyaç duyulan her türlü hizmet talepleriniz için , EGEM METAL olarak “GÜVEN ADRESİNİZ” olmaya hazır olduğumuzu bir kez daha saygıyla hatırlatırız.

REFERANSLAR

Bize değer katan çalıştığımız bazı müşterilerimiz.